Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra nümayəndəlikləri

 

Şəhər İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Şəhər nümayəndəsi :  Oruc Qaraxanov

Şəhər nümayəndəsi müavini : Elbrus Məmmədov 

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 225-70-60

                                                                 225-24-42

                                                                 225-21-61

 

Aşağı Çardaxlar kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Nəcməddin Musayev

Kənd nümayəndəsi müavini : Əhməd Mahmudov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi :(024) 226-51-26

 

Aşağı Tala kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Abduləziz Əliyev

Kənd nümayəndəsi müavini : Xalid Əliyev 

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi :(024) 226-80-00

                                                                226-74-41

 

Bəhmətli kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

 Kənd nümayəndəsi :

Kənd nümayəndəsi müavini : Asəf Muradov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-62-82

                                                                  229-62-83

 

Car kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Eldar Arasov

Kənd nümayəndəsi müavini : Məhəmməd Hüşənov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi :(024) 223-51-57

                                                                223-61-82

 

Çobankol kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Tacəddin Cumayev

Kənd nümayəndəsi müavini : Murad Nurullayev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-12-40

 

Danaçı kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Məhəmməd Vaşiyev

Kənd nümayəndəsi müavini : Məmmədrəsul Süleymanov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-52-36

                                                                 227-52-34

Üçüncü Tala kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi :Ülviyyə Mahmudova

Kənd nümayəndəsi müavini : Qurban Qurbanzadə

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi :(024) 227-02-01

 

Əliabad qəsəbə İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Qəsəbə nümayəndəsi : Həsən Həsənov

Qəsəbə nümayəndəsi müavini :

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi :(024)-226-13-00

                                                                226-15-88

 

Dağlı kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Ömər Qarayev

Kənd nümayəndəsi müavini : 

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-62-22

 

Faldarlı kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Akif Şabanov

Kənd nümayəndəsi müavini : Zəfər Xəliliov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 226-62-00

 

Göyəm kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi :Cuma Qurbanov

Kənd nümayəndəsi müavini : Fərda Ramazanov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-72-38

 

Gözbarax kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Ceyhun Hüseynov 

Kənd nümayəndəsi müavini :Ramil Kazımov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-42-83

 

Kebeloba kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Məmmədvəli Yəliyev

Kənd nümayəndəsi müavini : Ramazan Mustafayev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 224-61-33

 

Kəpənəkçi kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Vüsal Qədimov

Kənd nümayəndəsi müavini : Vüqar Qəribov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-80-01

 

Qandax kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Oktay Kərimov

Kənd nümayəndəsi müavini : Rəvan Rəsulov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-22-21

 

Lahıc kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Yaşar İbrahimov

Kənd nümayəndəsi müavini : Rövşən İbrahimov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-01-92

 

 Maqov kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : 

Kənd nümayəndəsi müavini : Hülü Kərimova

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-12-23

 

Mamrux kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : İlqar Bayramov

Kənd nümayəndəsi müavini : İlyas Əliyev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-52-42

 

Mazıx kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Nüşabə Məmmədova

Kənd nümayəndəsi müavini : Vüqar Əlicanov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 229-32-75

 

Mosul kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Abdulla Arıxov

Kənd nümayəndəsi müavini : Bayram Orucov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 226-00-00

 

Muğanlı kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Nazim Safquliyev

Kənd nümayəndəsi müavini : Ülfət Musayev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 226-40-00

 

Muxax kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Abdulkərim Şabanov

Kənd nümayəndəsi müavini : Əli Mahmudov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-46-20

                                                                  227-42-94

 

Uzuntala kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Sona Xaşayeva

Kənd nümayəndəsi müavini : Xədicət Qalayçıyeva

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-90-84

 

Yengiyan kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Pərvin Əliməmməov 

Kənd nümayəndəsi müavini : Borculla Məmmədov

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 226 -32-19

 

Yeni Suvagilİ kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : İlham Məmmədov

Kənd nümayəndəsi müavini :

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-32-95

                                                                  227-32-94

 

Yuxarı Çardaxlar kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Əli Şabanov

Kənd nümayəndəsi müavini : Tural Əliyev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 227-82-46

 

Yuxarı Tala kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Davud Ağayev

Kənd nümayəndəsi müavini : Sevda Osmanova

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 223-00-98

 

Zəyəm kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyi

Kənd nümayəndəsi : Qurban Muradov

Kənd nümayəndəsi müavini : Təmraz Babayev

Nümayəndəliyin əlaqə nömrəsi : (024) 224-91-49

 

Keçidlər